piątek, 2 czerwca, 2023
No menu items!
Strona głównaBiznesTony Robbins: I Am Not Your Guru (2016) | Recenzja Opinie

Tony Robbins: I Am Not Your Guru (2016) | Recenzja Opinie

Ostatnio miałem okazję przeczytać i zrecenzować książkę Tony’ego Robbinsa: Money Mistrzowska Gra. Tym razem z olbrzymią przyjemnością obejrzałem film dokumentalny, poświęcony fenomenowi Robbinsa. Tytuł tego dzieła brzmi: Tony Robbins: I Am Not Your Guru (PL: Tony Robbins: Nie jestem Twoim Guru). Film trwa niespełna godzinę, a jego premiera oficjalnie wystartowała 15 lipca 2016 roku. W roli głównej – oczywiście Tony Robbins!

Anthony J. Mahavorick, znany też jako Tony Robbins, pseudonim Anthony Robbins (ur. 29 lutego 1960 r. w Glendora, Kalifornia) – amerykański doradca życiowy, motywujący ludzi poprzez przekazywanie swoich życiowych doświadczeń i wiedzy. Robbins napisał serię motywujących książek, wśród których znalazły się takie bestsellery jak Obudź w sobie olbrzyma, czy Olbrzymie kroki. Jego pierwszą książką była Unlimited power (Nieograniczona siła).

Film przedstawia jeden z popularnych eventów Tony’ego Robbinsa pt. Date With Destiny (PL: Randka z przeznaczeniem). Dzięki tej produkcji możemy zajrzeć od kuchni, co dzieje się tak naprawdę podczas eventów jednego z najpopularniejszych mówców motywacyjnych na świecie.

Jego klienci bardzo często są ślepo zapatrzeni w niecodzienne metody coachingowe, których używa na co dzień Tony Robbins. Jak pokazuje film – dla wszystkich bardzo skuteczne. Zabrakło mi jednak spojrzenia od drugiej strony – trochę bardziej krytycznej.

Film bowiem jest tak naprawdę pieśnią pochwalną dla Tony’ego Robbinsa. Z każdą minutą filmu przekonujemy się, że Tony Robbins tym Guru jednak jest. Tak czy inaczej – można powiedzieć, że jestem fanem Tony’ego Robbinsa i film oglądało mi się bardzo dobrze.

Karol Budzik
Karol Budzik
Autor w tematyce finansowej, inwestor na rynkach finansowych. Dzieli się swoją wiedzą na temat świadomego oszczędzania, planowania budżetów domowych oraz inwestowania na rynkach finansowych.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE ARTYKUŁY