środa, 17 lipca, 2024
No menu items!
Strona głównaZdrowieLaryngolog na NFZ Kamienna Góra: kolejki, terminy, opinie

Laryngolog na NFZ Kamienna Góra: kolejki, terminy, opinie

Placówki NFZ dla specjalizacji Laryngolog Kamienna Góra

Kamienna Góra Laryngolog – gdzie najkrótsze terminy? Gdzie będziemy czekać najdłużej a gdzie krócej? Sprawdź najnowsze informacje z placówek NFZ. Gdzie dostać się najłatwiej do Laryngologa? Sprawdź wyniki dla miasta Kamienna Góra. Ostatnie dane posiadamy z dnia 07.04.2024.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Eskulap”

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Ul. Władysława Broniewskiego 26/26A, Kamienna Góra
Liczba osób w kolejce: 49
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2024-04-15
(aktualizacja z dnia: 2024-04-05)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 9
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 61

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 3402224
NIP: 6951418021
Regon: 39099306500022
Telefon: +48 75 645 58 25
Toaleta: dostępna
Winda: dostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Przychodnia Rodzina

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Ul. Tadeusza Kościuszki 6, Kamienna Góra
Liczba osób w kolejce: 94
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2024-05-13
(aktualizacja z dnia: 2024-04-01)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 24
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 126

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 3202643
NIP: 6141585454
Regon: 02079745400022
Telefon: +48 75 743 28 93
Toaleta: dostępna
Winda: niedostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Czym zajmuje się Laryngolog Kamienna Góra?

Laryngolog, znany również jako otolaryngolog, to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń uszu, nosa i gardła, a także struktur powiązanych w głowie i szyi. Czasami są również nazywani lekarzami ENT, od angielskiego Ear, Nose, Throat.

Laryngologowie pomagają pacjentom z różnymi problemami, takimi jak:

  • Problemy z uszami: Laryngologowie są w stanie leczyć schorzenia takie jak infekcje ucha, zaburzenia równowagi, bóle ucha, a także problemy ze słuchem. W niektórych przypadkach mogą również pomagać w leczeniu tinnitus (szumy uszne) i nagłej utraty słuchu.
  • Problemy z nosem: Obejmują one alergie, problemy z zapachem, polipy nosa, a także problemy z oddychaniem spowodowane przez deformacje nosa.
  • Problemy z gardłem: Laryngologowie mogą leczyć różne schorzenia gardła, takie jak chrypka, problemy z połykaniem, a także pewne problemy z mową.
  • Problemy z głową i szyją: Do tych mogą należeć guzy, choroba nowotworowa, problemy z tarczycą i paratarczycą, a także niektóre choroby autoimmunologiczne.
  • Zaburzenia snu: W tym przypadku laryngologowie mogą pomagać w leczeniu takich problemów jak bezdech senny, chrapanie, a także inne problemy związane z oddychaniem podczas snu.

Należy pamiętać, że choć laryngologowie mogą leczyć szeroki zakres schorzeń, niektóre bardziej zaawansowane lub specjalistyczne przypadki mogą wymagać interwencji lekarzy innych specjalności, takich jak neurologów, chirurgów plastycznych, onkologów itp.

Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie dostarczane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Sekcja tematyczna ZDROWIE naszego serwisu powstała we współpracy z portalem Kolejka NFZ. Zobacz więcej na stronie Laryngolog Kamienna Góra.

Dorota Marusińska
Dorota Marusińska
Pasjonatka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Autorka materiałów w sekcji ZDROWIE. W wolnym czasie chętnie uprawia sport i czyta książki.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE ARTYKUŁY