piątek, 8 grudnia, 2023
No menu items!
Strona głównaZdrowieLaryngolog na NFZ Świecie: kolejki, terminy, opinie

Laryngolog na NFZ Świecie: kolejki, terminy, opinie

Placówki NFZ dla specjalizacji Laryngolog Świecie

Świecie Laryngolog – gdzie najkrótsze terminy? Gdzie będziemy czekać najdłużej a gdzie krócej? Sprawdź najnowsze informacje z placówek NFZ. Gdzie dostać się najłatwiej do Laryngologa? Sprawdź wyniki dla miasta Świecie. Ostatnie dane posiadamy z dnia 24.09.2023.

Nzoz „Nowy Szpital Sp. Z O.O.” Prowadzony Przez Nowy Szpital Sp. Z O.O.

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Wojska Polskiego 126, Świecie
Liczba osób w kolejce: 117
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2023-10-09
(aktualizacja z dnia: 2023-09-22)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 42
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 71

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 20002603
NIP: 8522433297
Regon: 812731198
Telefon: 412400000
Toaleta: dostępna
Winda: dostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Mariusz Górski -Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Wojska Polskiego 80, Świecie
Liczba osób w kolejce: 155
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2023-12-27
(aktualizacja z dnia: 2023-09-21)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 71
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 494

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 20002522
NIP: 5591299647
Regon: 090549664
Telefon: 888 439 021
Toaleta: dostępna
Winda: dostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Czym zajmuje się Laryngolog Świecie?

Laryngolog, znany również jako otolaryngolog, to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń uszu, nosa i gardła, a także struktur powiązanych w głowie i szyi. Czasami są również nazywani lekarzami ENT, od angielskiego Ear, Nose, Throat.

Laryngologowie pomagają pacjentom z różnymi problemami, takimi jak:

  • Problemy z uszami: Laryngologowie są w stanie leczyć schorzenia takie jak infekcje ucha, zaburzenia równowagi, bóle ucha, a także problemy ze słuchem. W niektórych przypadkach mogą również pomagać w leczeniu tinnitus (szumy uszne) i nagłej utraty słuchu.
  • Problemy z nosem: Obejmują one alergie, problemy z zapachem, polipy nosa, a także problemy z oddychaniem spowodowane przez deformacje nosa.
  • Problemy z gardłem: Laryngologowie mogą leczyć różne schorzenia gardła, takie jak chrypka, problemy z połykaniem, a także pewne problemy z mową.
  • Problemy z głową i szyją: Do tych mogą należeć guzy, choroba nowotworowa, problemy z tarczycą i paratarczycą, a także niektóre choroby autoimmunologiczne.
  • Zaburzenia snu: W tym przypadku laryngologowie mogą pomagać w leczeniu takich problemów jak bezdech senny, chrapanie, a także inne problemy związane z oddychaniem podczas snu.

Należy pamiętać, że choć laryngologowie mogą leczyć szeroki zakres schorzeń, niektóre bardziej zaawansowane lub specjalistyczne przypadki mogą wymagać interwencji lekarzy innych specjalności, takich jak neurologów, chirurgów plastycznych, onkologów itp.

Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie dostarczane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Sekcja tematyczna ZDROWIE naszego serwisu powstała we współpracy z portalem Kolejka NFZ. Zobacz więcej na stronie Laryngolog Świecie.

Dorota Marusińska
Dorota Marusińska
Pasjonatka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Autorka materiałów w sekcji ZDROWIE. W wolnym czasie chętnie uprawia sport i czyta książki.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE ARTYKUŁY