sobota, 9 grudnia, 2023
No menu items!
Strona głównaZdrowieLaryngolog na NFZ Luboń: kolejki, terminy, opinie

Laryngolog na NFZ Luboń: kolejki, terminy, opinie

Placówki NFZ dla specjalizacji Laryngolog Luboń

Luboń Laryngolog – gdzie najkrótsze terminy? Gdzie będziemy czekać najdłużej a gdzie krócej? Sprawdź najnowsze informacje z placówek NFZ. Gdzie dostać się najłatwiej do Laryngologa? Sprawdź wyniki dla miasta Luboń. Ostatnie dane posiadamy z dnia 24.09.2023.

Niepubliczny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej ,,Art-Med” J I K. Przybylscy Spółka Jawna

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Ks. Streicha 29D, Luboń
Liczba osób w kolejce: 83
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2023-10-25
(aktualizacja z dnia: 2023-09-22)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 18
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 143

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 150005535
NIP: 7772799745
Regon: 634624681
Telefon: 061 813-99-23
Toaleta: dostępna
Winda: niedostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Centrum Medyczne „Med-Lux”

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Żeromskiego 1, Luboń
Liczba osób w kolejce: 114
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2024-01-11
(aktualizacja z dnia: 2023-09-22)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 127
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 4

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 150004492
NIP: 7792140593
Regon: 010564261
Telefon: 61813-92-23
Toaleta: dostępna
Winda: niedostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Czym zajmuje się Laryngolog Luboń?

Laryngolog, znany również jako otolaryngolog, to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń uszu, nosa i gardła, a także struktur powiązanych w głowie i szyi. Czasami są również nazywani lekarzami ENT, od angielskiego Ear, Nose, Throat.

Laryngologowie pomagają pacjentom z różnymi problemami, takimi jak:

  • Problemy z uszami: Laryngologowie są w stanie leczyć schorzenia takie jak infekcje ucha, zaburzenia równowagi, bóle ucha, a także problemy ze słuchem. W niektórych przypadkach mogą również pomagać w leczeniu tinnitus (szumy uszne) i nagłej utraty słuchu.
  • Problemy z nosem: Obejmują one alergie, problemy z zapachem, polipy nosa, a także problemy z oddychaniem spowodowane przez deformacje nosa.
  • Problemy z gardłem: Laryngologowie mogą leczyć różne schorzenia gardła, takie jak chrypka, problemy z połykaniem, a także pewne problemy z mową.
  • Problemy z głową i szyją: Do tych mogą należeć guzy, choroba nowotworowa, problemy z tarczycą i paratarczycą, a także niektóre choroby autoimmunologiczne.
  • Zaburzenia snu: W tym przypadku laryngologowie mogą pomagać w leczeniu takich problemów jak bezdech senny, chrapanie, a także inne problemy związane z oddychaniem podczas snu.

Należy pamiętać, że choć laryngologowie mogą leczyć szeroki zakres schorzeń, niektóre bardziej zaawansowane lub specjalistyczne przypadki mogą wymagać interwencji lekarzy innych specjalności, takich jak neurologów, chirurgów plastycznych, onkologów itp.

Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie dostarczane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Sekcja tematyczna ZDROWIE naszego serwisu powstała we współpracy z portalem Kolejka NFZ. Zobacz więcej na stronie Laryngolog Luboń.

Dorota Marusińska
Dorota Marusińska
Pasjonatka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Autorka materiałów w sekcji ZDROWIE. W wolnym czasie chętnie uprawia sport i czyta książki.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE ARTYKUŁY