sobota, 2 grudnia, 2023
No menu items!
Strona głównaZdrowieLaryngolog na NFZ Łęczna: kolejki, terminy, opinie

Laryngolog na NFZ Łęczna: kolejki, terminy, opinie

Placówki NFZ dla specjalizacji Laryngolog Łęczna

Łęczna Laryngolog – gdzie najkrótsze terminy? Gdzie będziemy czekać najdłużej a gdzie krócej? Sprawdź najnowsze informacje z placówek NFZ. Gdzie dostać się najłatwiej do Laryngologa? Sprawdź wyniki dla miasta Łęczna. Ostatnie dane posiadamy z dnia 24.09.2023.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Łęcznej

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Krasnystawska 52, Łęczna
Liczba osób w kolejce: 106
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2023-10-04
(aktualizacja z dnia: 2023-09-21)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 26
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 106

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 30000098
NIP: 7132393684
Regon: 431218969
Telefon: 0817526200
Toaleta: dostępna
Winda: dostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Spółka Jawna Kusy I Wspólnicy Centrum Diagnostyki Medycznej

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Górnicza 3, Łęczna
Liczba osób w kolejce: 42
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2023-10-12
(aktualizacja z dnia: 2023-09-21)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 22
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 28

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 30005425
NIP: 9461836221
Regon: 430200335
Telefon: 817520741
Toaleta: dostępna
Winda: dostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Czym zajmuje się Laryngolog Łęczna?

Laryngolog, znany również jako otolaryngolog, to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń uszu, nosa i gardła, a także struktur powiązanych w głowie i szyi. Czasami są również nazywani lekarzami ENT, od angielskiego Ear, Nose, Throat.

Laryngologowie pomagają pacjentom z różnymi problemami, takimi jak:

  • Problemy z uszami: Laryngologowie są w stanie leczyć schorzenia takie jak infekcje ucha, zaburzenia równowagi, bóle ucha, a także problemy ze słuchem. W niektórych przypadkach mogą również pomagać w leczeniu tinnitus (szumy uszne) i nagłej utraty słuchu.
  • Problemy z nosem: Obejmują one alergie, problemy z zapachem, polipy nosa, a także problemy z oddychaniem spowodowane przez deformacje nosa.
  • Problemy z gardłem: Laryngologowie mogą leczyć różne schorzenia gardła, takie jak chrypka, problemy z połykaniem, a także pewne problemy z mową.
  • Problemy z głową i szyją: Do tych mogą należeć guzy, choroba nowotworowa, problemy z tarczycą i paratarczycą, a także niektóre choroby autoimmunologiczne.
  • Zaburzenia snu: W tym przypadku laryngologowie mogą pomagać w leczeniu takich problemów jak bezdech senny, chrapanie, a także inne problemy związane z oddychaniem podczas snu.

Należy pamiętać, że choć laryngologowie mogą leczyć szeroki zakres schorzeń, niektóre bardziej zaawansowane lub specjalistyczne przypadki mogą wymagać interwencji lekarzy innych specjalności, takich jak neurologów, chirurgów plastycznych, onkologów itp.

Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie dostarczane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Sekcja tematyczna ZDROWIE naszego serwisu powstała we współpracy z portalem Kolejka NFZ. Zobacz więcej na stronie Laryngolog Łęczna.

Dorota Marusińska
Dorota Marusińska
Pasjonatka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Autorka materiałów w sekcji ZDROWIE. W wolnym czasie chętnie uprawia sport i czyta książki.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE ARTYKUŁY