wtorek, 5 grudnia, 2023
No menu items!
Strona głównaZdrowieLaryngolog na NFZ Głowno: kolejki, terminy, opinie

Laryngolog na NFZ Głowno: kolejki, terminy, opinie

Placówki NFZ dla specjalizacji Laryngolog Głowno

Głowno Laryngolog – gdzie najkrótsze terminy? Gdzie będziemy czekać najdłużej a gdzie krócej? Sprawdź najnowsze informacje z placówek NFZ. Gdzie dostać się najłatwiej do Laryngologa? Sprawdź wyniki dla miasta Głowno. Ostatnie dane posiadamy z dnia 24.09.2023.

Szpital Głowno Grupa Zdrowie Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Ul. Wojska Polskiego 32/34, Głowno
Liczba osób w kolejce: 28
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2023-10-23
(aktualizacja z dnia: 2023-09-22)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 32
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 19

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 210843
NIP: 7331359448
Regon: 369413638
Telefon: +48 42 719 64 60
Toaleta: dostępna
Winda: dostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Przychodnia Miejska „Remedium”

Poradnia otorynolaryngologiczna
Adres: Os. Kopernika 19, Głowno
Liczba osób w kolejce: 52
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2023-11-20
(aktualizacja z dnia: 2023-09-21)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 41
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 38

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 210531
NIP: 7331339049
Regon: 100835747
Telefon: +48 42 719 10 92
Toaleta: dostępna
Winda: dostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Czym zajmuje się Laryngolog Głowno?

Laryngolog, znany również jako otolaryngolog, to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń uszu, nosa i gardła, a także struktur powiązanych w głowie i szyi. Czasami są również nazywani lekarzami ENT, od angielskiego Ear, Nose, Throat.

Laryngologowie pomagają pacjentom z różnymi problemami, takimi jak:

  • Problemy z uszami: Laryngologowie są w stanie leczyć schorzenia takie jak infekcje ucha, zaburzenia równowagi, bóle ucha, a także problemy ze słuchem. W niektórych przypadkach mogą również pomagać w leczeniu tinnitus (szumy uszne) i nagłej utraty słuchu.
  • Problemy z nosem: Obejmują one alergie, problemy z zapachem, polipy nosa, a także problemy z oddychaniem spowodowane przez deformacje nosa.
  • Problemy z gardłem: Laryngologowie mogą leczyć różne schorzenia gardła, takie jak chrypka, problemy z połykaniem, a także pewne problemy z mową.
  • Problemy z głową i szyją: Do tych mogą należeć guzy, choroba nowotworowa, problemy z tarczycą i paratarczycą, a także niektóre choroby autoimmunologiczne.
  • Zaburzenia snu: W tym przypadku laryngologowie mogą pomagać w leczeniu takich problemów jak bezdech senny, chrapanie, a także inne problemy związane z oddychaniem podczas snu.

Należy pamiętać, że choć laryngologowie mogą leczyć szeroki zakres schorzeń, niektóre bardziej zaawansowane lub specjalistyczne przypadki mogą wymagać interwencji lekarzy innych specjalności, takich jak neurologów, chirurgów plastycznych, onkologów itp.

Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie dostarczane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Sekcja tematyczna ZDROWIE naszego serwisu powstała we współpracy z portalem Kolejka NFZ. Zobacz więcej na stronie Laryngolog Głowno.

Dorota Marusińska
Dorota Marusińska
Pasjonatka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Autorka materiałów w sekcji ZDROWIE. W wolnym czasie chętnie uprawia sport i czyta książki.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE ARTYKUŁY