środa, 17 lipca, 2024
No menu items!
Strona głównaZdrowieAlergolog na NFZ Brodnica: kolejki, terminy, opinie

Alergolog na NFZ Brodnica: kolejki, terminy, opinie

Placówki NFZ dla specjalizacji Alergolog Brodnica

Brodnica Alergolog – gdzie krótkie terminy? Gdzie będziemy czekać najdłużej? Sprawdź najnowsze informacje z placówek NFZ. Gdzie dostać się najłatwiej do Alergologa? Sprawdź wyniki dla miasta Brodnica. Dane zaktualizowane w dniu 23.06.2024

Zespół Opieki Zdrowotnej W Brodnicy

Poradnia alergologiczna
Adres: Wiejska 9, Brodnica
Liczba osób w kolejce: 48
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2024-12-12
(aktualizacja z dnia: 2024-06-21)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 321
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 3

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 20000787
NIP: 8741484403
Regon: 000302327
Telefon: 566689100
Toaleta: dostępna
Winda: dostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Nzoz Novamed Przychodnia Rodzinna W Brodnicy Prowadzony Przez „Novamed” Sp Z O.O.

Poradnia alergologiczna
Adres: Wyspiańskiego 2A, Brodnica
Liczba osób w kolejce: 136
Najbliższy termin możliwej wizyty: 2024-12-17
(aktualizacja z dnia: 2024-06-19)
Średnia liczba dni oczekiwania na wizytę: 123
W ostatnim miesiącu przychodnia skreśliła z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia następującą liczbę osób: 11

Dodatkowe informacje:
Kod placówki NFZ: 20001285
NIP: 8741533946
Regon: 871212319
Telefon: 0566977676
Toaleta: dostępna
Winda: niedostępna
Rampa dla niepełnosprawnych: dostępna

Alergolog Brodnica – sytuacja w mieście

W ostatnich latach obserwujemy wzrost liczby osób cierpiących na alergie w mieście Brodnica, co związane jest z różnymi czynnikami, takimi jak zanieczyszczenie powietrza, zmiany klimatyczne czy rosnąca liczba alergenów w naszym otoczeniu. W związku z tym, wielu pacjentów z miasta Brodnica zastanawia się, czy są kolejki do specjalisty – alergologa NFZ Brodnica.

Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie, warto przyjrzeć się statystykom dotyczącym kolejek NFZ. Przyglądając się aktualnym danym, na dzień dzisiejszy, w mieście Brodnica występują różnice w oczekiwaniu na wizytę u alergologa. W niektórych przychodniach pacjenci muszą czekać dłużej, podczas gdy w innych okres oczekiwania jest krótszy.

Warto jednak dodać, że ta liczba zmienia się dynamicznie i jest zależna od aktualnej sytuacji w danym regionie oraz dostępności lekarzy. Na naszej stronie znajdziesz zawsze aktualne dane na temat specjalizacji Alergolog Brodnica NFZ.

Jeśli zauważysz u siebie objawy alergii, takie jak katar, kaszel, pokrzywka czy problemy z oddychaniem, nie zwlekaj z umówieniem się na wizytę u alergologa. Jeśli zależy Ci na szybszym terminie, warto rozważyć prywatną wizytę, gdzie czas oczekiwania jest zazwyczaj znacznie krótszy.

Podsumowując, w mieście Brodnica występują kolejki do specjalistów alergologów NFZ, jednak czas oczekiwania może się różnić w zależności od placówki. Jeśli potrzebujesz pomocy alergologa, nie zwlekaj z umówieniem się na wizytę i regularnie sprawdzaj dostępne terminy, aby uzyskać jak najszybszą pomoc.

Kim jest Alergolog?

Lekarz Alergolog to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem alergiom. Alergie to reakcje nadwrażliwości organizmu na różne substancje, zwane alergenami, takie jak pyłki roślin, sierść zwierząt, pokarmy, leki czy ukąszenia owadów. Alergolog może również zajmować się leczeniem astmy, która często ma związek z alergiami. W celu postawienia diagnozy alergolog może przeprowadzać różne testy, takie jak testy skórne, badania krwi czy testy prowokacji. Leczenie alergii może obejmować farmakoterapię, immunoterapię (tzw. „szczepionki przeciwalergiczne”) oraz edukację pacjenta na temat unikania alergenów i radzenia sobie z objawami alergii.

Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie dostarczane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Sekcja tematyczna ZDROWIE naszego serwisu powstała we współpracy z portalem Kolejka NFZ. Zobacz więcej na stronie Alergolog Brodnica.

Dorota Marusińska
Dorota Marusińska
Pasjonatka zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Autorka materiałów w sekcji ZDROWIE. W wolnym czasie chętnie uprawia sport i czyta książki.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE ARTYKUŁY