czwartek, 18 kwietnia, 2024
No menu items!
Strona głównaLifestyleMatt Harding inspiruje: Where The Hell Is Matt?

Matt Harding inspiruje: Where The Hell Is Matt?

Kim jest Matt Harding? To człowiek, który tańczy… Miliony użytkowników internetu poznało go jako człowieka, który tańczy w różnych zakątkach naszego globu i nie tylko. Swoje dokonania promuje sloganem „Where The Hell Is Matt”?

Matt Harding jest amerykańskim podróżnikiem, projektantem gier wideo – znanym w internecie jako Dancing Matt. Jego wirusowe filmiki pokazują go tańczącego przed zabytkami i scenami ulicznymi w różnych międzynarodowych lokalizacjach.

Źródło: Wikipedia.org

Matt odwiedził również nasz kraj, a konkretne Warszawę. Poniżej jego najnowszy filmik z 2008 roku, niezwykle inspirujący ze świetnym podkładem muzycznym.

Matt urodził się 27 września 1976 roku w USA. Na początku był programistą komputerowym, ale w wieku 28 lat zwolnił się z pracy i wyruszył w podróż dookoła świata. Matt jest obecnie 32-letnim facetem, który realizuje swoje pasje i filmuje swój charakterystyczny taniec w wielu, najbardziej charakterystycznych zakątkach świata.

Matt Harding w 2006 roku…

Rok 2005: Where The Hell Is Matt?

A to jeszcze filmik z 2005 roku, który przysporzył Mattowi największej sławy, ponieważ był pierwszym opublikowanym tego typu w sieci filmikiem.

Matt Harding – można powiedzieć człowiek sukcesu. Człowiek, który robi to co lubi i pokazuje to całemu światu. Filmiki Matta są niezwykle inspirujące. Pokazują, że wszyscy ludzie mogą być jednością bez względu na miejsce, z którego pochodzą. W dodatku taniec Matta jest dość komiczny, co sprawia, że ogląda się go z uśmiechem na twarzy 🙂

Oficjalna strona Matta Hardinga „Where The Hell Is Matt”:
www.wherethehellismatt.com

Popularne zapytania: Matt Harding dancing, człowiek tańczy na całym świecie, piosenka, filmy Matta Hardinga, filmiki motywacyjne, Matt Harding Polska.

Robert Michałowicz
Robert Michałowicz
Redaktor naczelny portalu informacyjnego Yedu. Dziennikarz, pasjonat nowych technologii, chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat otaczającego świata.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

OSTATNIE ARTYKUŁY