Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Nie Zarobię Na Tym | Video 16/16

Jak zarobić na swojej książce?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Czy można zarabiać na pisaniu książek?


Bardzo często funkcjonuje opinia, że "na pisaniu książek nie da się zarobić". Albo, ze "w internecie wszystko jest za darmo i nikt nie kupuje już książek". Są to jednak stwierdzenia dalekie od prawdy. W internecie jest tak naprawdę wszystko i nic. Mnóstwo szukania, wątpliwe rezultaty.

Dzisiaj ludzie zaczynają cenić swój czas i są skłonni płacić za konkretną, skondensowaną wiedzę. Ludzie poszukują konkretnych przepisów, jak uzyskać dany rezultat i od lat płacą za to olbrzymie pieniądze. Im bardziej stajemy się społeczeństwem informacyjnym, tym cenniejsza będzie wiedza specjalistyczna.

Tak więc perspektywy na zarobek są bardzo duże. Wszystko zależy od tego, jaką tematyką się zajmiesz i jak umiejętnie będziesz pisał oraz promował swoje książki. Gdy będziesz chciał się zająć pisaniem książek zawodowo, dzięki każdej kolejnej książce będziesz widział jak się sprzedają i które elementy sprawiają, że książka odnosi sukces. Każda kolejna książka będzie jeszcze lepsza, a zarobki co raz większe.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE