Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Nikt Nie Wyda Mojej Książki | Video 14/16

Jak przekonać wydawnictwo do wydania Twojej książki?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Kto wyda Twoją książkę?


Książka to jeden z wielu produktów na rynku. Nie musisz się obawiać, że nikt nie wyda Twojej książki. Dla wydawnictwa jest to istota jego istnienia. Wydawnictwo musi mieć autorów, bo inaczej nie przetrwa na rynku. Wystarczy stworzyć dobry produkt i przekonać wydawnictwo, że tak właśnie jest.

Nie ma możliwości aby wydawnictwo Ci odmówiło, wiedząc ze książka mogłaby się dobrze sprzedać. Oczywiście pomijam tu tematy wątpliwe moralnie. Każde wydawnictwo ma jakiś swój profil i chce być postrzegane przez klientów jako profesjonalne. Jeśli wydawnictwo skupia się na jednej tematyce – np. wydawanie książek biznesowych – to będzie oczywiste, że odrzuci propozycję niezwiązaną tematycznie z profilem wydawnictwa.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE