Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Nie Lubię Długo Czekać Na Efekty | Video 12/16

Ile trwa proces pisania książki?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Czy pisanie książki musi trwać długo?


Nie ulega wątpliwości, że cały proces pisania i wydania książki trochę jednak trwa. Niektórzy nie lubią długo czekać na efekty swoich prac i szybko się zniechęcają. Jeśli jesteś „w gorącej wodzie kąpany” to zastanów się czy pisanie jest dla Ciebie. Pisanie książki to pewien proces. Można powiedzieć, że napisanie książki w jeden dzień będzie raczej niemożliwe. Zwykle ten proces trwa trochę dłużej niż tydzień. Jeśli jesteś odpowiednio zmobilizowany i masz trochę czasu to spokojnie napiszesz książkę w miesiąc.

Ja swoją pierwszą książkę pisałem kilka miesięcy. Wykorzystałem wolne od studiów i w około trzy miesiące udało mi się zakończyć ten projekt. Do tego dochodzi proces wydawniczy, który trwa drugie tyle. Z reguły wydawnictwa zaznaczają, że od chwili oddania dzieła do wydawnictwa, mają pół roku (6 miesięcy) na wprowadzenie do sprzedaży.

Jeśli masz swój system sprzedażowy możesz oczywiście wprowadzić książkę na rynek tego samego dnia, w którym ją skończyłeś pisać. Wiadomo, że na własną rękę wyjdzie to znacznie szybciej. Musisz pamiętać jednak, że trzeba zrobić korektę, przygotować okładkę itd. Jeśli nie robisz tego sam i zlecasz to innym osobom, to również będziesz musiał odczekać kilka dni.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE