Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Nikt Nie Będzie Chciał Tego Czytać | Video 10/16

Jak zainteresować czytelników?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Czy ktoś będzie chciał to czytać?


Kogo mój temat zainteresuje? Być może wydaje Ci się, że temat o którym chcesz napisać jest mało popularny i nikt się tym nie interesuje. Chcę Ci powiedzieć, że jest wiele osób które interesują się dokładnie tym samym co Ty i szukają na ten temat wiedzy. Wędkarstwo, jazda na rowerze, komputery - te wszystkie dziedziny mają swoich pasjonatów.

Każda dziedzina potrzebuje rozwoju, oczywiście jedne bardziej, inne mniej. Nawet uprawa pomidorów znajdzie swoich pasjonatów. Poza tym są sposoby, żeby sprawdzić czego ludzie szukają. Mogą Ci w tym pomóc takie narzędzia jak statystyki wyszukiwarki Google, Google Trends, Google Keyword Tools, a także wiele innych.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE