Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Nie Mam Pomysłu Na Książkę | Video 9/16

Jak znaleźć pomysł na książkę?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Nie masz pomysłu na książkę?


Wiele osób chce napisać książkę, ale nie ma na nią pomysłu. Nie wie jak zacząć i jak za to wszystko się zabrać. W tej książce dam Ci narzędzia, które pozwolą Ci odpowiednio i płynnie przejść cały proces od początku do końca. Jeśli w tej chwili nie masz żadnych pomysłów, to jestem przekonany, że po skończeniu czytania tej książki, będziesz miał ich bardzo dużo.

Niektórzy mają też problem z tym, że mają zbyt wiele pomysłów. Im więcej masz pomysłów, tym lepiej. Będziesz miał z czego wybierać. Pamiętaj jednak, aby nie brać się za zbyt wiele projektów naraz, ponieważ możesz żadnego nie ukończyć. Często dzieje się tak, że ktoś prowadzi 10 projektów naraz i ma je wszystkie skończone w 20-30%. Co z tego, skoro nie ma żadnego skończonego produktu. Nic na tym nie zarobi, bo to właśnie prowadzenie projektu od początku do końca jest tak istotne.

Musisz wybrać najważniejszy dla Ciebie temat i w całości poświęcić się pisaniu. Skupienie jest kluczem do sukcesu.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE