Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Wszystko Zostało Już Napisane | Video 8/16

Czy Twoja książka wniesie nową wartość na rynek?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Czy wszystko zostało już napisane?


Czasami może nachodzić nas myśl: o czym pisać, skoro wszystko zostało już napisane? Co ja bym mógł nowego wnieść do tej dziedziny? Tak wiele rzeczy można znaleźć w internecie za darmo...

Takie myślenie jest zgubne. Prawda jest taka, że ludzie nie chcą szukać godzinami w internecie informacji. Wolą wydać trochę pieniędzy na wiedzę, która jest sprawdzona i ładnie opakowana. Od tego jesteś Ty, który poświęcisz swój czas aby znaleźć rozwiązanie konkretnego problemu.

Jest tyle dziedzin i tematów, w których nie ma jeszcze dobrych publikacji. Poza tym, nawet gdyby miała to być wiedza bardzo podobna do tej już zgromadzonej na rynku, liczy się Twoje spojrzenie i indywidualne odczucia. Każdy inaczej może odczuwać dany problem i mieć inne rozwiązania.

Poza tym jeśli jest dużo książek na temat, w którym chcesz pisać to mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Oznacz to bowiem, że ludzie chętnie kupują takie książki i że jest popyt na taką tematykę. Inaczej autorzy i wydawnictwa nie marnowali by swojego czasu na publikowanie książek bez przyszłości.

Jeśli na rynku jest dużo książek o danej tematyce oznacza to, że na tym rynku są pieniądze, więc dlaczego nie miałbyś odkroić kawałka tortu dla siebie?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE