Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Boję Się Krytyki | Video 7/16

Jak napisać książkę pomimo krytyki?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Jak uwolnić się od krytyki innych?


Wielu z nas boi się krytyki ze strony innych ludzi. Boimy się ośmieszenia i tego, że inni będą nam mówić przykre słowa. Strach występuje dlatego, ponieważ niewiele osób decyduje się pisać książki. Jest to wciąż dla wielu ludzi abstrakcją. Stąd też gdy powiesz znajomym, że chcesz napisać książkę, reakcje mogą być bardzo różne. Być może część osób będzie Cię wspierać, ale prawdopodobnie większość powie, że to nie najlepszy pomysł.

Jeśli bardzo się boisz tego, co powiedzą inni – możesz przetrzymać fakt pisania książki w ukryciu. Nie musisz nikomu o tym mówić. Zawsze możesz wykorzystać pisanie pod pseudonimem. Możesz żądać od wydawnictwa, aby nie publikowali Twoich prawdziwych danych osobowych i wydali książkę pod nazwiskiem, które sam sobie wybierzesz jako tzw. pseudonim artystyczny. Wówczas nie ryzykujesz ośmieszenia, ponieważ nikt nawet nie musi się dowiedzieć, że napisałeś książkę. Jeśli natomiast Twoja publikacja odniesie sukces, możesz się ujawnić jeśli będziesz chciał. Do Ciebie należy decyzja.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE