Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Brakuje Mi Motywacji | Video 5/16

Jak się zmotywować do napisania książki?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Jak znaleźć motywację i napisać książkę?


Kolejnymi ważnymi problemami, które bardzo często się pojawiają to lenistwo i brak motywacji. Często bywa tak, że najzwyczajniej w świecie nie chce nam się czegoś robić. Dlatego ważne jest abyś książkę pisał z pasją. To pozwoli Ci przetrwać najtrudniejsze momenty.

Jeśli chodzi o motywację, to w dalszej części książki przekażę Ci skuteczne techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dowiesz się co mnie motywuje najbardziej i jakie elementy mogą mieć wpływ na Twoją motywację.

Mogę Ci niemalże zagwarantować, że podczas pisania przyjdą ciężkie chwile. Dopadnie Cię zniechęcenie, brak wiary itp. To zupełnie normalne, mnie też to spotyka. W takich chwilach warto odłożyć na kilka dni pisanie książki. Zrób sobie przerwę, puść swój ulubiony utwór muzyczny, nabierz nowych sił i działaj dalej. Wróć do pisania z odświeżonym, otwartym umysłem.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE