Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Nie Mam Tytułu Naukowego | Video 4/16

Czy musisz mieć tytuł naukowy, aby napisać książkę?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Czy można napisać książkę, nie mając tytułu naukowego?


Być może wydaje Ci się, że jest wielu mądrzejszych od Ciebie ludzi, którzy mogli by napisać książkę. Może książki powinny pisać osoby z wyższym wykształceniem, którzy mają tytuł naukowy? Nic z tych rzeczy. W czym profesor uniwersytetu jest lepszy od Ciebie? Chyba tylko tym, że aby być doktorem wymagane jest wydanie własnej publikacji. Mają taki przymus, więc piszą. Ty również możesz pisać, jeśli tylko będziesz tego chciał.

Przy pisaniu książek nikt nie będzie Cię pytał o tytuł naukowy. Najważniejsza jest jakość książki i późniejszy marketing. Jeśli jesteś w stanie napisać wartościową publikację to możesz być pewien, że żaden wydawca Ci nie odmówi wydania Twojej książki. Dla wydawnictw to są żywe pieniądze, więc chętnie wezmą pod swoje skrzydła książkę, która swoją jakością będzie świadczyła nie tylko o autorze ale także o wydawnictwie.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE