Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowy Kurs Pisania Książek | Nie Jestem Znany | Video 3/16

Czy tylko celebryci mogą pisać książki?

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Czy można napisać książkę, nie mając znanego nazwiska?


„Nie jestem znany”, „nie mam znanego nazwiska” to kolejne mantry powtarzane przez potencjalnych autorów. Sam fakt, że ktoś mam znane nazwisko nie czyni z niego dobrego pisarza. Czyni za to sposób pisania i wiedza, którą przekazujesz. Nie potrzeba mieć znanego nazwiska żeby dobrze sprzedać książkę. Owszem, znane nazwisko pomaga w sprzedaży, ale to nie znaczy że mniej znani autorzy powinni zaprzestać pisania.

Jeśli książkę napisałby prezydent Polski - pewnie więcej osób by ją kupiło. Ale nie zniechęcaj się, bo to właśnie książka sprawi, że będziesz bardziej znany. Każda kolejna książka będzie zapoznawała czytelników z Twoją osobą. Im bardziej dasz się poznać czytelnikom, tym chętniej będą kupować Twoje kolejne książki. Tak więc brak znanego nazwiska to nie jest żadna przeszkoda.

Gdy ja zaczynałem pisać, też mnie nikt nie znał. Dzisiaj natomiast dostaję od czytelników listy z podziękowaniami. To miłe, gdy jest odzew od czytelników, że praca którą wykonuje przynosi pożytek i realne rezultaty. Dlatego nawet jeśli jesteś na początku drogi, to pamiętaj, że znane nazwisko to jest tylko jeden z elementów sukcesu. Swoją pisarską karierę możesz spokojnie zaczynać, nawet jeśli znają Cię tylko ludzie z Twojego najbliższego otoczenia.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE