Sell out your Next Event Fast!

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Gratulacje! Rejestracja przebiegła prawidłowo.

Obejrzyj to video i sprawdź co dla Ciebie przygotowałem...

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

Opinie czytelników


Remarkable

Po przeczytaniu poczułem się prawdziwym mistrzem, nie tylko w pisaniu ale również podniosła moje morale w innych dziedzinach życia. Jest świetnie napisana i polecam ją każdemu.

Marek [uczeń technikum]

Transformed

Polecam osobom takim jak ja - które miały pomysł na to, co mogłyby przekazać, ale nie miały zielonego pojęcia jak to zrobić. Warto wiedzieć jak pisać, aby później nie zostać wyśmianym za styl bądź zawarte informacje.

Maciej [współwłaściciel spółki]

Proste fakty, jak zarabiać na pisaniu książek


Przed Tobą publikacja, w której znajdziesz moje największe sekrety szybkiego i skutecznego pisania. Po jej przeczytaniu będziesz potrafił wdrożyć wszystkie techniki do swojego życia. Nauczysz się nie tylko redagować własną książkę, ale znacznie udoskonalisz swój warsztat pisarski, który będziesz mógł wykorzystać gdzie tylko zechcesz. Jeśli piszesz bloga, artykuły do gazet, pracę magisterską lub jakiekolwiek inne dzieła – ta książka z pewnością Ci się przyda.

Przeprowadzę Cię przez cały proces tworzenia książki – od początku do samego końca, aż po jej wydanie i zarobienie na niej pieniędzy. Poruszymy też zagadnienie motywacji, które jest niezwykle istotne. Dobierzesz odpowiednio temat do swoich możliwości, poznasz najważniejsze reguły i zasady pisania, znajdziesz odpowiednie wydawnictwo oraz podpiszesz korzystną umowę, dzięki której staniesz się cenionym ekspertem i zaczniesz zarabiać większe pieniądze.

Bestsellerowy poradnik Arkadiusza Podlaskiego o tym, jak szybko napisać własną książkę.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE