ZAPISZ SIĘ

Wpisz swój e-mail, aby otrzymać dostęp do bezpłatnego kursu.

Twój adres e-mail jest w 100% bezpieczny. Szanuję Twoją prywatność. W każdej chwili możesz się wypisać z listy, klikając na link w dowolnym mailu, który ode mnie dostaniesz.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Pozbądź się wszystkich wymówek i napisz w końcu swój bestseller!

Darmowy Kurs Pisania Książek

16 Bezpłatnych Lekcji Video


Większość autorów zmaga się z tymi samymi problemami. Ponieważ problemy są dość uniwersalne, postaram się je wszystkie rozwiązać. Dzięki temu Ty również pozbędziesz się wszelkich oporów, jeśli w ogóle takowe posiadasz. Potencjalni autorzy bardzo często mają dobre wymówki. Pomimo że chcą napisać książkę, to w ich podświadomości pojawia się dialog wewnętrzny typu: „nie napiszę książki, bo...”.

I tutaj możemy wymienić cały szereg powodów, dla których napisanie własnej książki jest złym pomysłem. A to że nie mam czasu, nie mam wiedzy, nie mam znanego nazwiska... Te wszystkie stwierdzenia to tylko wymówki. Udowodnię Ci, że masz czas, masz wiedzę i że nie potrzebujesz znanego nazwiska, aby napisać własną publikację.

Odpowiedz szczerze na pytanie, co Cię jeszcze powstrzymuje przed napisaniem własnej książki? Skończ z tym raz na zawsze i napisz wreszcie swoją książkę, która odniesie prawdziwy sukces.

COPYRIGHT © BY YEDU KURSY INTERNETOWE